Zajímavá sportovní platforma
Tím, že se aktivně vedle klasických marketingových aktivit věnují také reálně aktivitám spojeným s pomoci sportu, fungování sportovních klubů a vyhledávání, či navazování partnerských aktivit jsem měl možnost se v minulých dnech zúčastnit představení jednoho zajímavého projektu, který v současností funguje pouze pro větší fotbalové kluby, ale umím si představit do budoucna jeho potenciál i v dalších sportovních odvětvích.
Měl-li bych projekt zjednodušeně popsat, použil bych slova z představení projektu...
Jedná se o nástroj či platforma, která umožňuje vložit klubům data, vlastně sociální čísla o vašem klubu - jako je návštěvnost stránek, sdílení článku a informace o aktivitách fanoušků na sociálních sítích vašeho klubu, nebo můžete do aplikace vložit také sponzorské příležitosti, které nabízíte potencionálních sponzorům.
Výhodou aplikace pak je přímá komunikace mezi značkou (sponzorem) a sportovním klubem. Značka (sponzor) je pak velmi dobře informovaný o svých vložených aktivech. Není tedy mnoho o čem diskutovat. Ve zkratce je to smlouva a jdeme na to.
Pokud tedy jste klub, středně velký klub z fotbalové země, zkuste své štěstí na této platformě. Více informací naleznete na webové stránce platformy. Tak se podívejte na Sponsor.Online.
Sleduj a sdílej...