Ahoj, jmenuji se Roman. Jsem designer, vývojař, startupista a pedagog! Vezmeme to ale popořádku. Narodil jsem se v Třinci v roce 1983. V roce 2010 jsem založil mediální agenturu Maccelo Creative Agency. Od začátku byla moje tvorba založená na citlivém vnímání koncových klientů, produktu a design i technologie se řídily aktuálními trendy. U designu projektu se vždy snažím najít právě tu jedinečnost.
Designem projektu se vždy snažit najít maximální možnosti propojení mezi funkcionalitou, krásou a technologickou jedinečnosti. První reálné zkušeností jsem získal v roku 2007 v malém studiu v Třinci a na starosti jsem měl tvorbu designu pro realizované webové stránky a projekty klientů.
V roce 2010, jak jsem již zmínil, zakládám vlastní agenturu a věnuji se především samotnému řízení společností a zároveň jsem nositelem hlavních marketingových myšlenek směrem k VIP klientům. V tomto období se dále odborně vzdělávám a absolvuji řadu odborných konferenci a seminářů v oblastí médií a marketingu, dalo by se říct po celém světě. V letech 2011 - 2014 cestuji pracovně prakticky po celém světě, od San Francisca, přes Vancouver a Singapur. Od roku 2014 se pak začínám více věnovat trénování florbalu a menšího útlumu se tak dostává cestování.
ALE VRÁTÍM SE K PRÁCI...
Průlomovým rokem se pro mně stává rok 2017. V té době opouští kreativní agenturu a prodávám své podíly. Stahuji se definitivně do ČR a chci se věnovat přítelkyni a její dceři. Ukončují také veškeré činnosti v oblasti florbalu a definitivně se pro mně florbal stává gaučingovým sportem. :)
A CO DÁL...
Zjistil jsem, že absolutně neumím sedět na místě a jenom sledovat, jak kolem mně život dále plyne. V březnu 2018 zakládám obchodní značku, ateliér designu, marketingu a webových služeb Roman.Design. V praxi se snažím uplatnit dlouholeté znalostí a zkušeností z marketingových projektu v českém i v zahraničí prostředí. Snažím se především implementovat moderní marketingové přístupy, jakými jsou např. See Think Do Care. Svou aktuální činnost bych mohl shrnout to slov, které vyřkl jeden z mých velkých podnikatelských vzorů Tomáš Baťa.
ZÁKLADNÍ FAKTA A ZKUŠENOSTI
1983
Narodil jsem se v Třinci, kde jsem i žil
1984
Jako mimino se stěhuji do 15 kilometrů vzdáleného Jablunkova
1998
Po dokončení základní školy, studují úspěšně v Třinci další 4 roky obor maturitní obor Automatizační technik a studují dál...
2005
Institut Euroschola z.s. - Lektor IT
2007 - 2010
TROJKAM STUDIO s.r.o. - Designer a marketingový manažér
2009 - 2014
FbC Coyotes Jablunkov, z.s. - Zakladatel a vedoucí manažér
2010 - 2017
MACCELO Creative Agency - CEO & Founder
2018
Zakládám ateliér designu, marketingu a webových služeb Roman.Design
Od října 2018 vykonávám funkci zastupitele města Jablunkov
2020
Pedagog na střední škole, obor Grafika, design a multimedia
Sleduj a sdílej...