Značka a stategie
Každý nápad, myšlenka či bussines začíná nápadem. Osvědčenými postupy jsem vám schopný zajistit pohled z venčí na celé vaše podnikání, tak abych byl schopný vytvořit odpovídající strategií k úspěšnému chodu vaší značky, či produktů. Celý projekt připravim, navhnu a realizují a uvedu v život v plynulé komunikaci s vámi.
Průzkum trhu
Plánování jedinečností brandu
Použitelnost nápadů
Definice MVP
Koncepce projektu
Design & UX/UI
Po dobu mé kariéry jsem se několikrát přesvědčil, že základem úspěšného projektu je dech beroucí grafika. Právě na tuto oblast se především dlouhodobě soustředím a mnohokrát právě ta stránka projektu přinášela tu největší přidanou hodnotu. Pro úspěšnou grafiku je zapotřebí intenzivní komunikace s klientem a sjednocení strategie samotné značky s představou, tvoří-li se pro velké korporátní společnosti.
Návrh mobilní aplikace
Návrh webových stránek a aplikací
Design pro zobrazovací zařízení
Rozsáhlý design výrobku
Značka a identita pro Start-upy
Prototypování
Přehledný uživatelský systém
Digitální návrh výrobku
Návrh do pohybu značky
Vývoj webů a aplikací
Vytvářím vysoce sofistikované a škálovatelné projekty, které jsou určené pro vysokou technologickou a uživatelskou zátěž. Stále sledují novinky v oblasti internetových technologií. Na všechno zdaleka nestačím sám. Proto pro specializované požadavky klientů využívám značnou základnu zkušenějších kolegů a kamarádů z oborů.
.NET vývoj (HTML, CSS, LESS, SAsS)
Azure vývoj
Android vývoj
PHP vývoj (Node.js)
Cloud vývoj
iOS vývoj
Testování & Kvalita
Každý projekt své první dva týdny provozuji ve speciálním testovacím režimu, kdy se řeší především kvalita samotného projektu. Jsou prováděné komplexní testovací procesy v závislosti na typu a použití projektu. Cílem je ujistit se, že každý řádek programu projektu, každý pixel obrázku je v té ideální formě pro dlouhodobé bezproblémové fungování projektu.
Testování funkčnosti
Testování výkonu
Testování dostupnosti
Testování použitelnosti
Testování lokalizace
Testování zabezpečení
Testování nároků
Testování uživatelů
On-line marketing
V současné době je velice důležitá podpora samotného projektu. Základem toho všeho je připravení životního plánu kompletního projektu. To je vlastně dneska základ úspěšného projektu. Já nabízím kompletní řešení - od plánování k realizaci. Více o této problematice pro vás mám připraveno v tématu BLOGU, viz. zde.
Landing page
Content (obsahový) Marketing
PR & dosah
Neustálá péče o projekt
Vyhodnocení sociálního vlivu
Příprava on-line projektu
Optimalizace nákladů
Sociální sítě
E-mailing
PPC kampaně
Sleduj a sdílej...